Gabinet Rehabilitacji NZOZ SPORTMED

Od około 8 lat oferujemy Państwu indywidualną i bezbolesną terapię dostosowaną do problemów i potrzeb każdego z Was. Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, z pasją, ukierunkowani na niesienie pomocy innym, dlatego całą naszą energię i umiejętności poświęcamy naszym pacjentom.

Wiedza i umiejętności praktyczne to dla nas za mało. Patrzymy na chorego holistycznie i do każdego przypadku podchodzimy w sposób wyjątkowy, tak aby Państwo czuli się u nas komfortowo. Zawsze służymy pomocą i radą. Zapewniamy rzetelną opiekę oraz ciepłą i miłą atmosferę sprzyjającą powrotowi do zdrowia i rekonwalescencji.

Dbamy o swój własny rozwój - stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach rehabilitacyjnych, tak abyście Państwo byli otoczeni staranną a zarazem nowoczesną opieką medyczną. Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów to dla nas priorytet.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą oraz sprzętem medycznym. W pracy z pacjentem wykorzystujemy uznane na świecie metody terapeutyczne m.in.: PNF.

Jestem szczęśliwy, że dane mi jest wykonywać zawód, który pozwala mi uczyć się nowych umiejętności aż do dnia w którym nie będę mógł pracować.

~Helen James