„Jestem szczęśliwy, że dane mi jest wykonywać zawód,

który pozwala mi uczyć się nowych umiejętności

aż do dnia w którym nie będę mógł pracować"

 /Helen James/

  

             O NAS

 

 

 

Od około 8 lat oferujemy Państwu indywidualną i bezbolesną  terap dostosowaną do problemów i potrzeb każdego z Was. Nasz  zespół tworzą ludzie młodzi, z pasją, ukierunkowani na  niesienie pomocy innym, dlatego całą naszą energię i  umiejętności poświęcamy naszym pacjentom.

Wiedza i umiejętności praktyczne to dla nas za mało. Patrzymy na chorego holistycznie  i do każdego przypadku  podchodzimy w   sposób wyjątkowy, tak aby Państwo czuli się u  nas  komfortowo.   Zawsze służymy pomocą i radą. Zapewniamy  rzetelną opiekę oraz   ciepłą i miłą atmosferę sprzyjającą  powrotowi do zdrowia i   rekonwalescencji.

 Dbamy o swój własny rozwój - stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach rehabilitacyjnych, tak abyście Państwo byli otoczeni staranną a zarazem nowoczesną opieką medyczną. Poczucie   bezpieczeństwa naszych klientów to dla nas priorytet. 

Dysponujemy  nowoczesną aparaturą oraz sprzętem medycznym . W pracy z pacjentem wykorzystujemy uznane na świecie metody terapeutyczne m.in.: PNF.